Gönderen Konu: Ne yapcaz bu taklitleri.. :)  (Okunma sayısı 492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Цонер

• BANNED
  • *
  • Rep Puanı 1860
Ne yapcaz bu taklitleri.. :)
« : Şubat 14, 2008, 04:10:12 ÖS »
Sevgili uyeler, Pomosht Yardım sevisinden gelen bi suclamaya önce cok sasırdım, sonra da cok guldum. Henuz bin bilmem ne kadar uyeye sahip bir göcmen sitesinin adminleri Bg-hit.com u index sayfalarını taklit etmekle sucladı. Normalde böyle kişileri muhatab olarak kimse konuşmaz ama ben dinlemek için konuşmak istedim her ne kadar saygı cercevesini zorlasalar da.
Bg-hit.com bugune kadar hicbir göçmen sitesinden herhangi bir konu, baslık, ikon, vs calmamıştır! Ancak herşeyimizin taklit edildigi bugun herkes tarafından bilinmektedir. Meyveli agac taslanır misali sitemize bu iftiralar zaman zaman gelmekte fakat gercek herkes tarafından bilinmektedir.
Şimdi siz söyleyin, kim taklit ediyor:

Bg-hit.com

Taklit site:Azis erkek oluyor konusunda "Azis"in kirille yazması bile yuh dedirtiyor insana :D

Bu bölümü ben oluşturmuş, Başlıkları ve alt konuları da ben belirlemiştim. Onları da calmışlar

Evet, taklitler aslını yüceltir. Bizi yucelttiginiz için cok tesekkur ederiz..  nhbn

« Son Düzenleme: Şubat 14, 2008, 04:55:47 ÖS Gönderen: Цонер »

Çevrimdışı Cherry_Girl

• *
  • Rep Puanı 134
  • Cherry Girl :)
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2008, 04:15:00 ÖS »
valla bizim sitenin okadar çok kopyasını görmee başladımki hepsi bu kadarmı olur yaaa.. insaf kendileri hiç bişiy yapmıolar hazıra konuyolar.. onu geç neyse her konuyu çalıolar.... aslında bazı sitelerde Kopyalama olmuo aslında bizde öle yapsak iyi olmazmı??kimse bişiy çalamaz....

Çevrimdışı dance_tiesto

• Rep Puanı 310
  • Самотен Ангел
« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2008, 04:17:02 ÖS »
ben dicek bişey bulamıyorum sadece gülüyorum ... kimlerin taklit yaptıkları açıkça ortada ... blabla

Çevrimdışı Садийе

• çhernite oçhi
  • *
  • Rep Puanı 5470
  • Akıl bir anlayabilseydi kalbin niye sessiz olduğun
    • нттρ://ωωω.вg-нιт ℓιуιz вιz
« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2008, 04:25:16 ÖS »
Цонер sana çok teşekkür ederim sitresli bir gün geçiriyodum taki sen beni güldürene kadar çok çok mersi     aslında konuları herkez başka sitelerden alıntı yapar ama bölümlerin ikonları ve yazılış tarzları bile aynı ise bu emek hırsızlığıdır onlar taklitlerle yetinsinler bizim arkamızda bu kadar sevgi dolu büyük bir aile varken bize asla yetişemezler
« Son Düzenleme: Şubat 14, 2008, 04:28:07 ÖS Gönderen: Садийе »

Çevrimdışı pepelanka

• *
  • Rep Puanı 115
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2008, 07:33:01 ÖS »
bence bu tarz konuları tartışmaya gerek bile yok çünkü biz tartıştıkça kendilerini
değerli sanırlarboşverin herşeyin çakması var bırakında onlar çakmalıgından utansınlar
size bi örnek hangi parfümün çakmasıyla orjinalının kokusu aynıdır
cvp: hiç birinin nekadar isteseler bile bg-hit kadar olamicaklar
ancak bg-hitin artıklarıyla yetinebilirler ;)

Çevrimdışı Drizzt

• -->Селчук<--
  • Has Macır
  • Rep Puanı 134
  • เ l๏שє tђเร ๓ยรเς
« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2008, 07:50:18 ÖS »
hiç takmaya düşünmeye bile deymez boşver takılsın onlar  :D Biz kendimizi biliyoruz Bg-Hit herzaman 1 numara  ;)