Gönderen Konu: .....:::SENİN İÇİN BİTANEM:::.....  (Okunma sayısı 132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı БаХаР

• Mini Macır
  • *
  • Rep Puanı 2
.....:::SENİN İÇİN BİTANEM:::.....
« : Ocak 21, 2008, 02:43:18 ÖS »
SENİN İÇİN BİTANEM
İşte birgün daha bitiyor sensiz...Seni özlüyorum,seni arıyorum.sen yoksun..Gözlerin aklıma mesken vurmuş,çıkmıyor hiç aklımdan.Bana çok uzak ama bir o kadar da yakınsın..
Ellerin ellerimde değil,dudakların hiç değmedi gözlerime ama kalbin...Herşeyi kalbinle yaptın ve ben ilk kalbine vuruldum...
Karanlık çökerken bizim kentimize yüreğim sensiz daha da karanlık.Gecelerden korkuyorum çünkü; ne zaman yatağıma uzansam sensiz olduğum geliyor aklıma ve ben yıkılıyorum.Yanımda yokluğun cehennem azabı gibi geliyor bana.Gece olunca yüreğim ağlıyor sensizlikle...
Gece karanlığı gibi çöküyor sensizlik yüreğimin üzerine..Gözyaşlarım sensizliğe akıyor yine bu gece.. Aklımda hep hayalin,gözlerimin önünden gitmek bilmiyor gözlerin.Bakıp bakıp ağlıyorum sensiz gecelerde,dalıp dalıp gidiyorum derinlere...
Her seni seviyorum deyişinde içimden bir parça kopuyor ve her seni seviyorum deyişin yeniden doğuşum oluyor.Seninle tekrar hayata bağlanıyorum ve hayatı seninle seviyorum.Seni kaybetme korkusu benliğimi sardıkça;yaşamak ölümden daha ağır geliyor.Ya hayat sensin ya da sen hayatın adısın benim için...
...seni seviyorum...

alıntı
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2008, 04:46:50 ÖS Gönderen: sinem_34 »

gι∂єη gιтмιşтιя gιттιğι güη вιтмιşтιя вєη gι∂єηι ∂єğιℓ gι∂єη вєηι кαувєтмιşтιя!!!