Gönderen Konu: Sizce  (Okunma sayısı 406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı direc_tt

• Kucuk Macır
  • **
  • Rep Puanı 1
Sizce
« : Ocak 07, 2008, 02:42:30 ÖS »
Seven kişi kendisini kıza sevdiğini nasıl belli eder..bu soruyu kime sorduysam mantıklı bi cvp alamadım sizden alabileceğimi düşünüorum..cvp yazarsanız sevinirim

Çevrimdışı ...::Онур::...

• SİSLİ_54
  • Has Macır
  • Rep Puanı 150
  • ....::::SEVEN KISKANIR::::....
    • GÖÇMEN PORTALI
Sizce
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2008, 08:31:33 ÖS »
şimdi arkadaşım bu seven kişi çekişniyosa direk bunu söylemeye yada daha hazır olmadığını dşüünüyosa şöyle diğim yakınlaşmalı neyapıp edip yakınlaşmalı muhabbeti koyulaştırmalı onunla ilgilenmeli özelliklede yakındaysa yada yakıın olduğu anlarda hep ona baktığını hissettirmeli ama afedirsin tirenebakar gibide bakmamalı ;) karşındakine bu şekilde  baya ilgilendiğini hissettirirsin ama şimdiden söyleyim bunlar benim verdiğim taktikler sonra kız bağarır çağarır kavga çıkarır laf söyler ben mesüliyet kabul etmem kızdan kıza değişir ;) uzun oldu galiba baya :D

Çevrimdışı blackwhite

• *
  • Rep Puanı 399
  • Hayat Seninle Güzel
    • Welcome blackwhite1965
Sizce
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2008, 10:38:36 ÖS »
onunla karşılaştığınız ortam cafe tarzı bir yer ise ; küçük güzel kokan kırmızı bir karanfil alıp kibarca arkadaşlık teklif edersin ,kabul ederse sevmeye devam edersin.
kabul etmezse teşekkür edersin,

Çevrimdışı pepelanka

• *
  • Rep Puanı 115
Sizce
« Yanıtla #3 : Ocak 30, 2008, 01:24:28 ÖS »
hmm bak şimdi bende bir kız olaraktan sana tavsiye vereyim öyle uzaktan bakış atma dikizleme falan artık yeni nesli bayıyo onun için kendin olmalısın ve küçük jestlerle varlıgını hissettirmelisin onunla ilgilendiğini görmek hoşuna gidicektir ama herşeyden önce ilk önce nasıl biri olaylara karşı tepkisi ne oluyo bence onları bi öğren ona göre adım at bide ilgilen dedik ama sık boğaz etme kız elinden sabun gibi vıjtt diye kayar ona göre ilk zamandan sıkmak olmaz ;)

Çevrimdışı direc_tt

• Kucuk Macır
  • **
  • Rep Puanı 1
Sizce
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2008, 02:59:20 ÖS »
saolun yardımlarınız için